Daima,

İleriye

İşleyiş

Birka Etiket bünyesin de çalışan tüm personeller bir dizi eğitimden geçer. Her biri kendi alanında profesyonel olmak üzere elinden gelenin en iyisini yaparak siparişlerinizi en iyi şekilde hazırlamaya odaklanmaktadır.

Sipariş verdiğiniz her iş 3 ayrı birimden olmak üzere elimizden geçer ve işinizi en iyi şekilde teslim ederiz. Uzman ve Tecrübeli kadromuz ile müşteri memnuniyetini en üst düzey seviyede tutarak  belirtilen zamanda siparişinizi teslim ederiz.

01

Maliyet 

Ürünlerin maliyetini düşürmek için doğru çalışmalar yaparak sizlere aktarmak  , müşteri avantajı sağlamak bizim işimiz. İlk ve son işiniz olmayacak ,  sizin için en iyisi neyse  Birka Etiket bulacaktır.

02

Müşteri Memnuniyeti

Müşterinin talep ettiği kalite isteklerini karşılamak  hatta daha iyi sonuçlar çıkartmak bizim işimiz. Birka Etiket’in vazgeçilmez prensip’i müşteri memnuniyetidir. Siz memnun   kaldığınız sürece yaptığımız iş anlam bulacaktır.

03

İş Yönetimi

Birka Etiket olarak   verdiğiniz tüm siparişler kendi özel yazılımımız’a kaydedilerek sipariş başlatılır. Tüm süreçler tek panel üzerinden yönetilerek   tüm birimlerin ne yaptığı anlık olarak görüntülenir ve siparişinizi en iyi şekilde yönetip sizlere teslim etmek için hazırlarız.